Houtlook tegels in visgraat geven deze doucheopstelling bij Jan van Sundert keukens in Etten-Leur een warme uitstraling. De langwerpige tegels hebben bruine tinten en een houtnerftekening. Het legpatroon loopt over beide douchewanden en maakt de wandbekleding tot een opvallend onderdeel van de badkamer.
De glazen douchewanden houden het tegelpatroon goed in het zicht. Zwarte profielen en douchekranen contrasteren met de houtlook, terwijl de lichte douchebak een rustig tegenwicht vormt. Zo krijgt de douche de uitstraling van hout, zonder het houtonderhoud.
Bezoek de showroom van Jan van Sundert keukens voor meer informatie en advies.
Veelgestelde vragen
Houtlook tegels hoeven niet geolied of gelakt te worden en zijn eenvoudig af te nemen met een zachte doek en een geschikt reinigingsmiddel. Regelmatig reinigen van de tegels en voegen helpt zeepresten en kalkaanslag te beperken.
Bij Jan van Sundert keukens in Etten-Leur kun je houtlook tegels bekijken en informeren naar de bestelmogelijkheden. Je kunt er terecht voor advies op maat over toepassing in de douche en het legpatroon.